Odpady w okresie zimowym. Opublikowano 2017-11-25 przez rodraj Szanowni Działkowcy, przypominamy że w sezonie zimowym nie jest podstawiany kontener na odpady. Dlatego też prosimy o nie wyrzucanie śmieci w obrębie miejsca podstawiania kontenera.